Style

THINKING ABOUT SPRING

rockowo i kobieco

Trochę czasu minęło od ostatniego posta ze strojem dnia…Mam nadzieje, że czas i pogoda w najbliższym czasie będą dla mnie łaskawsze i będę mogła wrócić do dawnego trybu dodawania wpisów, tym bardziej, że wiosna już na dobre się u nas rozgościła. Muszę przyznać, że niesamowicie mnie to cieszy. Pierwsze słoneczne dni sprawiają mi największą radość, a najlepszym sposobem na ich celebrację jest oczywiście spacer:) Lekka kurtka i T-shirt zamiast ciepłego płaszcza zawsze spoko:)

Czy Wy też tak bardzo cieszycie się wiosną?

ootd emzaspring ootdstroj dnia

kurtka- bershka

t-shirt-h&m

jeansy-h&m

kowbojki-zara

5 1 vote
Article Rating

You Might Also Like

13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irreplaceable fashion
10 lat temu

Ale piękna stylizacja <3 uwielbiam takie kurtki:*

Kraina Urody
Kraina Urody
10 lat temu

Uwielbiam taki styl.

Lilly Marlenne
10 lat temu

Ja cieszyłabym się bardziej, gdyby nie to, że po kuracji kwasami muszę unikać słońca – odbiera mi to radość życia ;P i radość z wiosny ;P
Ale ogólnie nastrój dzięki słońcu za oknem się poprawia, więc zdecydowanie dobrze, że wreszcie wiosna przyjść raczyła 😉

Świetnie wyglądasz – buty i kurtka genialne!

No i klimat zdjęć – są rewelacyjne!

malwina m
malwina m
10 lat temu

Świetnie wyglądasz, super kurtka i spodnie,pozdrawiam!

Iri
Iri
10 lat temu

Jaka piękna kolorystyka zdjęć! Pewnie, że się cieszę, że wiosna jest już z nami, chociaż dzisiaj padało. Ale podobno od poniedziałku ma być znowu słońce:)

Magdalena N.
10 lat temu

Świetny zestaw, aczkolwiek za takimi butami nigdy nie przepadałam 🙂 Wspaniały klimat zdjęć 🙂

piekno-z-natury.pl
10 lat temu

Tradycyjnie już muszę powiedzieć, że wyglądasz olśniewająco. Bardzo podoba mi się Twoja propozycja. Kurteczka jest świetna 🙂

Miłośniczka Natury
Miłośniczka Natury
10 lat temu

Rockowy styl 🙂 Bardzo do ciebie pasuje.

sandra
10 lat temu

chyba się nad nim zastanowie, bo moje włosy od farbowania są takie liche, że trzeba je wreszcie potraktować czymś lepszym

Miss Moonlight
10 lat temu

Kochana jestem :**
Cudowna stylizacja, rewelacyjna kurtka, a te buty po prostu czadowe, uwielbiam Twoje poczucie estetyki i stylu. Zdjęcia masz jak zawsze mega piękne i klimatyczne, takie inne…achh uwielbiam je <3

Miło być tu znów z Tobą kochana <3
Buziaki :**

Martinity
Martinity
10 lat temu

Bardzo fajna stylizacja, najbardziej podobaja mi się jeansy, sama takich poszukuje 🙂 pozdrawiam.

http://martini-ty.blogspot.com/