PHOTOS Strona główna

Konkurs- do wygrania voucher na floating

Floating jest to zabieg umożliwiający swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalnej kabinie lub kapsule floatingowej. Wprowadza on ciało i umysł w niezwykły stan odprężenia. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły odpowiada temperaturze ciała, wywołuje silne wrażenie lewitacji – poczucia unoszenia się w powietrzu. Znikają obrazy, dźwięki, dotyk, nie odczuwamy siły grawitacji… Komory deprywacji sensorycznej dają kojący spokój, wokół rozchodzi się muzyka relaksacyjna. Według badań, godzinna sesja floatingu jest współmierna czterem godzinom snu. Pobyt w kabinie pozwala się głęboko wyciszyć i zregenerować, ma również korzystny wpływ na skórę- staje się ona jędrniejsza, bardziej nawilżona , a zmarszczki i drobne blizny są wygładzone. Dodatkowo jeśli macie problem z napięciem mięsni, bólami głowy czy kręgosłupa ten zabieg również może okazać się pomocny.

Dzięki firmie Prezent Marzeń jedna z Was będzie miała okazję skorzystać z tego zabiegu, zapraszam Was dzisiaj do wzięcia udziału w konkursie gdzie nagrodą jest voucher na floating.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Odpowiedzieć na pytanie Jaki prezent który otrzymałyście lub podarowałyście komuś wspominacie najmilej? 

2) Udostępnić info o konkursie na facebooku, blogu lub instagramie.

3) Zostawić swój e mail pod tym postem

Aby zgłosić się do konkursu należy zostawić komentarz pod tym postem w takiej oto formie:

  1. Odpowiedź na powyższe pytanie
  2. Udostępniłam informację o konkursie tutaj:
  3. Mój e mail:

Konkurs trwa od 21 do 28 czerwca  i brać w nim mogą udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Zwycięzce wybiorę na podstawie odpowiedzi i ogłoszę w tym poście do trzech dni po zakończeniu konkursu. Organizatorką konkursu jestem ja,  a sponsorem marka Prezent Marzeń. Wysyłka możliwa jest jedynie na terenie Polski, a voucher możliwy jest do zrealizowania w dowolnej lokalizacji podanej na stronie klik.

Nagroda zostanie wysłana bezprośrednio z firmy Prezent Marzeń.

Powodzenia

*Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

 

Dziękuje wszystkim którzy wzieli udział w konkursie, przyznam, że nie spodziewałam się tak osobistych odpowiedzi♥ Nagroda wędruje do ma-ri-uszek@wp.pl.

You Might Also Like